TIENIACA TECHNIKA

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE ISSO

Sú štandardné interiérové žalúzie s retiazkovým ovládaním.

ISSO žalúzie sú určené k montáži na hliníkové, plastové aj drevené okná. Všetky uchytenia na okne sú prekryté a tak pôsobia ako súčasť okna.

Horná lišta žalúzie dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou. Štandardne býva lišta hranatá, ale pre náročnejších zákazníkov je však k dispozícii aj exkluzívne prevedenie s oblou lištou.

Žalúzie ISSO netvoria len efektný interiérový doplnok, ale hlavne ideálnu protislnečnú clonu. Žalúzie sa retiazkou naklápajú aj vyťahujú. V bočných otvoroch je vodiace silonové lanko, ktoré zafixuje žalúziu na rám okna v požadovanej polohe. Pri celotieniacom prevedení žalúzia vytvára dojem dokonalej zatvorenej steny.

Montáž žalúzií je jednoduchá.

K dispozícií je široká paleta farieb, a to 65 odtieňov – aj drevodekor

Siete Proti Hmyzu

Nevyhnutnou súčasťou každého okna sú siete proti hmyzu.

Túžba po čerstvom vzduchu býva často spojená s nepríjemnosťami v podobe štípancov a uhryznutí. Okenná sieť proti hmyzu ponúka bezpečnú ochranu pred náletom komárov, ôs a ďalšieho hmyzu, ktorý nás obťažuje. Naša ochranná sieť proti hmyzu bezpečne plní svoju funkciu bez toho, aby narušovala estetickú kvalitu vašich okien: dúšok čerstvého vzduchu si tak môžete užívať spoločne s plnohodnotným výhľadom z okna.

Rámy nami ponúkaných sieťok na OKNO a DVERE sú z extrudovaného hliníka s kvalitnou povrchovou úpravou jednofarebné alebo drevoimitačné. Rovnaké farebné prevedenie povrchovej úpravy je na výber ako u sieťok na OKNO, tak aj u sieťok na DVERE. Samotná sieťovina je vo farbe sivej. Produkty sú vyrábané pre Vás na mieru.

Pevné sieťky proti hmyzu sa dajú pripevniť pomocou otočných obrtlíkov bez vrtania.

Typy sieťok:

– rámová sieťka na okno (pevné)

– rámová sieťka na dvere (otváravé)

– rolovacia sieťka na okno

– rolovacia sieťka na dvere

– aj na atypické okná

Vonkajšie Rolety

Majú výborné tepelné a zvukovo-izolačné vlastnosti. Rolety ponúkame v rôznych farbách a v dvoch prevedeniach v závislosti od typu ovládania: popruhové ovládanie (na klasické typy okien) a šnúrové ovládanie (na plastové okná). Okrem toho sú v ponuke priesvitné lamely, vhodné nielen na okná, ale aj na zakrytie balkónov.

Vertikálne Žalúzie

Hľadáte elegantný a moderný spôsob, ako chrániť svoje obydlie či kanceláriu pred slnečným svitom a neželanými pohľadmi okoloidúcich? Alebo potrebujete vkusne a jednoducho predeliť vašu pracovňu či spálňu? Vertikálne žalúzie sú pripravené splniť vaše očakávania!

Vertikálne žalúzie sú určené do väčších priestorov, ktorými môžu byť kancelárie alebo sály. Veľmi dobre sa budú vynímať aj v rodinnom dome alebo väčších izbách vášho bytu. Stali sa vyhľadávaným, vkusným a pohodlným riešením, ako rozdeliť priestory či miestnosť!

Ponúkame Vám tieto prevedenia vertikálnych interiérovych žalúzií:

štandardné rovné prevedenie,
prevedenie pre šikmé plochy,
obojstranné ovládanie.

Naša ponuka obsahuje celkovo 11 druhov látok v 99 farebných odtieňoch.