Plastové okná

Plastové okná sú dôležitou investíciou do vášho bývania, pri ktorej treba očakávať najvyššiu kvalitu a splnenie všetkých vašich očakávaní. Preto je viac ako dôležitý výber toho správneho výrobcu. Patríme k lídrom vo výrobe a predaji plastových okien na Slovensku. Vieme, že okrem produktov najvyššej kvality, si zaslúžite aj osobný prístup a profesionálne poradenstvo. 

KVALITNÉ PLASTOVÉ OKNÁ

Kvalitné plastové okná sa vyznačujú skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami a vysokou akustickou izoláciou. Sú jednoduché a pohodlné na údržbu a odolné proti znečisteniu. Majú navyše vysokú životnosť a dvojstupňový systém tesnenia. To zaručí optimálne tesnenie proti vetru i dažďu, pod vplyvom počasia teda nehrdzavejú a nemenia tvar. Vďaka kvalitnému kovaniu sa s plastovými oknami, pri neustálom zatváraní a otváraní, ľahko manipuluje.

MONTÁŽ OKIEN

Aby nové okná plnili svoj účel, musia byť správne namontované. Montáž okien nie je jednoduchý proces a preto ho neodporúčame robiť vlastnými silami. Naša spoločnosť zabezpečuje montáž plastových okien a dverí tímom spoľahlivých a skúsených odborníkov. Môžete si byť istý, že vaše nové plastové okná či dvere budú namontované správne a svoj účel budú plniť dokonale.